Sprzedaż nieruchomości przez agencję nieruchomości

Jedną z naszych głównych działalności jest pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości. Chcesz sprzedać swój dom, mieszkanie, lokal usługowy lub działkę budowlaną? Podejmujemy wszelkie niezbędne kroki, które pozwolą na szybką i bezproblemową transakcję z klientem. Sprzedaż nieruchomości przez agencję nieruchomości gwarantuje Ci wsparcie na każdym etapie transakcji oraz pomoc w dopełnieniu formalności. Nasze oferty przyciągają potencjalnych kupców i wybijają się spośród setek podobnych ofert na rynku.

Pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości przez biuro Retaila obejmuje:

  • pomoc w wizualnym przygotowaniu lokalu i gruntu do sprzedaży,
  • przygotowanie profesjonalnych ogłoszeń ze zdjęciami,
  • prezentacja nieruchomości klientom,
  • dokonanie transakcji i organizacja spraw formalnych.

Doskonale orientujemy się w aktualnej sytuacji na rynku i obiektywnie wyceniamy nieruchomość tak, aby jej cena była atrakcyjna zarówno kupującym, jak i sprzedającym.

Pewna sprzedaż nieruchomości z agencją

Cenisz sobie ponad wszystko własny komfort, bezpieczeństwo oraz sprawność transakcji przy sprzedaży domu czy mieszkania? Skorzystaj z oferty naszej agencji i postaw na pewną sprzedaż nieruchomości. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami. Przygotowujemy atrakcyjne ogłoszenie z wyraźnymi, profesjonalnymi zdjęciami. Spotykamy się z potencjalnymi klientami celem oględzin nieruchomości, a także w razie potrzeby przygotowujemy umowę przedwstępną. Współpracujemy z notariuszami specjalizującymi się w rynku nieruchomości, dlatego możemy również pomóc naszym klientom zorganizować między innymi sprawy notarialne.