Raszyn

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
9 900 PLN
Powierzchnia
360 m2

Do wynajęcie powierzchnia biurowo magazynowa. 150 m 2 biura + 210 m 2 magazyn.
Doskonała lokalizacja, Falenty Nowe, pomiędzy trasą S7 a Aleją Krakowską (2km).

4 pomieszczenia na 2 kondygnacjach, oddzielna toaleta, 2 małe i 1 duże pomieszczenie. Winda towarowa. 3 wejścia (duże drzwi garażowe do magazynu).

Wszystkie media miejskie. Podlicznik do prądu i gazu (ogrzewanie gazowe na parterze, na piętrze elektryczne grzejniki z termostatami). Kanalizacja miejska.

Teren ogrodzony, miejsca parkingowe, plac manewrowy dla dużych pojazdów.

Dostępne od ręki. Kaucja 10.000 PLN.

Zapraszam do kontaktu.

  • Kształt działki: Prostokąt
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Stan budynku: Dobry
  • Zaplecze socjalne: Tak
Karol Dachowski

Karol Dachowski

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Retalia Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO), które ma być stosowane od dnia 25 maja 2018 roku, w świetle wymogów przedmiotowego Rozporządzenia, niniejszym informujemy:… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu