Ożarów Mazowiecki

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
550 000 PLN
Powierzchnia
60 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
7

Mieszkanie o powierzchni 60 m2
3 niezależne pokoje, 1 łazienka oraz osobna kuchnia. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska.

Na parterze bloku znajduje się przychodnia lekarska, sklep spożywczy i straż miejska. Na terenie osiedla znajdują się 2 place zabaw.
Blok znajduje się tuż przy Starostwie Warszawskim Zachodnim w związku z czym na około dostępne są miejsca postojowe.
Tuż przy ulicy Poznańskiej mieści się przystanek autobusowy. Kilka minut na piechotę mieści się Biedronka, Carrefour, Aldi, Rossmann, Pepco oraz stacja benzynowa.

W odległości 2 km stacja PKP, basen w Ożarowie oraz wiele innych punktów usługowych. Do granicy Warszawy 3 km. Szybki dojazd autem do węzła Warszawa Zachód, 5 przystanków do planowanej na 2026 rok stacji metra Karolin.

  • Winda: Tak
  • Piwnica: Tak
  • Odl. od centrum miasta [km]: 1
  • Dostępne w okolicy: Kościół, Sklep, Bank, Przychodnia lekarska, Szkoła, Fitness, Przedszkole
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Cicha
  • Komunikacja: Kolej, Kolejka podmiejska
  • Widok na: Panorama miasta
Tatiana Koszewska

Tatiana Koszewska

doradca ds nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Retalia Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO), które ma być stosowane od dnia 25 maja 2018 roku, w świetle wymogów przedmiotowego Rozporządzenia, niniejszym informujemy:… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu