Pruszków

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
385 000 PLN
Powierzchnia
48 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
5

Oferujemy do kupienia ładne mieszkanie dwupokojowe na Osiedlu Staszica w Pruszkowie o powierzchni 40m2. Super pod inwestycję, wynajem!!
Wspaniała lokalizacja nieruchomości jest jej niewątpliwym atutem. Szkoła podstawowa wraz z przedszkolem, placówka pocztowa i przychodnia znajduje się 100metrów od bloku. Do stacji PKP można dojść pieszo w ciągu 15min lub podjechać miejskim autobusem.

Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze. Składa się z dwóch pokoi, kuchni wyposażonej w nowoczesnej meble w zabudowie, osobnego wc, łazienki oraz przedpokoju.
Bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń.
Składa się z:
- pokoju dziennego o powierzchni 20m2
- widnej osobnej kuchni o powierzchni 8m2
- sypialni 12m2
- łazienki 3m2
- osobnego wc 1,5m2
- przedpokoju 3,5m2
Mieszkanie jest ciche i ciepłe.


Zapraszamy do prezentacji.


Agnieszka Skrzypiec
Doradca ds. nieruchomości
Tel. 533 383 846
a.skrzypiec@retalia.pl

  • Liczba balkonów: 1
  • Typ balkonów: Klasyczny
  • Winda: Tak
  • Piwnica: Tak
  • Kierunek okien w pokojach: Południowy wschód, Południowy zachód
Agnieszka Skrzypiec

Agnieszka Skrzypiec

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Retalia Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO), które ma być stosowane od dnia 25 maja 2018 roku, w świetle wymogów przedmiotowego Rozporządzenia, niniejszym informujemy:… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu