Żyrardów, Teklin

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
359 000 PLN
Powierzchnia
45 m2
Liczba pokoi
2

Oferuję bardzo ładne mieszkanie 45m2 w dobrej lokalizacji na osiedlu wschód. Mieszkanie 2 pokojowe z kuchnią i łazienką znajduje się na parterze w trzypiętrowym bloku i jest w idealnym stanie. W całości wykończone do wprowadzenia od zaraz i nie wymaga żadnych nakładów finansowych. W mieszkaniu zostają meble kuchenne które były robione na zamówienie. Na ścianach zrobione są gładzie na podłogach terakota i parkiety. W łazience położona glazura z kabiną prysznicową. Budynek był postawiony z gazobetonu nie z wielkiej płyty i jest ocieplony na zewnątrz styropianem oraz położona struktura. Dużym atutem jest to że na wyciągnięcie ręki mamy szkołę podstawową, liceum, przedszkole oraz kryty basen z halą sportową ,lodowiskiem i boiskiem itp. W pobliżu jest również kompleks sklepów, galeria itd. Polecam i serdecznie zapraszam do kontaktu 533 342 793.

Artur Piotrowski

Artur Piotrowski

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Retalia Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO), które ma być stosowane od dnia 25 maja 2018 roku, w świetle wymogów przedmiotowego Rozporządzenia, niniejszym informujemy:… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu