Strzeniówka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 200 000 PLN
Powierzchnia
7 100 m2

Piękna działka 7100m2 o wymiarach 50/146m

W sąsiedztwie znajduje się zabudowa jednorodzinna oraz wiele jeszcze niezagospodarowanych działek. W okolicy mieszczą się szkoły, przedszkole oraz sklepy.

Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy w pobliżu lasu.

W przyległej drodze są media miejskie: wodociągi, elektryczność, gaz, kanalizacja w odległości ok50m

Dla nieruchomości jest wydany miejski plan zagospodarowania przestrzennego, zgodnie z którym możliwe jest wybudowanie budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolnostojących lub w zabudowie bliźniaczej.
Możliwość podziału, normatyw 1500 m2

Serdecznie zapraszam do oglądania.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Adam Noga

Adam Noga

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Retalia Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO), które ma być stosowane od dnia 25 maja 2018 roku, w świetle wymogów przedmiotowego Rozporządzenia, niniejszym informujemy:… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu