Walendów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
550 000 PLN
Powierzchnia
1 500 m2

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 1557m2 w kompleksie osiedla.

Lokalizacja
Walendów to miejscowość wiejska w powiecie pruszkowskim znajdującym się w zachodniej części województwa mazowieckiego. Obszar to powiatu pruszkowskiego, w którego skład wchodzą miasta Piastów, Pruszków, Brwinów oraz gminy wiejskie Michałowice, Nadarzyn, Raszyn. Tereny wiejskie stanowią grunty orne, leśne i zabudowa jednorodzinna. Lasy: Sękocińskie, Młochowski, rezerwaty przyrody a także kilkanaście parków formują zielony pejzaż okolicy. Z Walendowa w 20 minut dojedziemy do centrum Warszawy czy na Lotnisko Chopina. Walendów to doskonała lokalizacja, która gwarantuje nam płynny wyjazd w kierunku Krakowa trasa E77, Katowic S8 (ok. 3-4km), Poznania A2, oraz trasy S7 w kierunku Gdańska i Krakowa. W kilka minut dojedziemy do Centrum Mody w Nadarzynie, Centrum handlowego w Jankach czy hal Expo PTAK i Wólki Kosowskiej,
Wszystkie media na działce, teren wewnętrznego osiedla, możliwość późniejszego ogrodzenia.


Działka doskonała dla osób szukających cichego miejsca, położona w sąsiedztwie lasów, stawów i ścieżek rowerowych. W pobliżu znajdują się przedszkola, szkoły, sklepy, przystanek autobusowy.

W ofercie posiadamy również inne działki w tej inwestycji.
Zapraszam na prezentację

  • Aranżacja działki: Trawnik
  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Magdalena Maliszewska

Magdalena Maliszewska

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Retalia Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO), które ma być stosowane od dnia 25 maja 2018 roku, w świetle wymogów przedmiotowego Rozporządzenia, niniejszym informujemy:… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu