Kosów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 890 000 PLN
Powierzchnia
230 m2
Liczba pokoi
6

Oferuję do sprzedaży atrakcyjny, klimatyczny dom jednorodzinny z 2011 roku. Garaż na dwa auta w bryle budynku.

Pięknie zadrzewiona i zakrzewiona działka o powierzchni 1000 m2.

Na parterze znajduje się otwarta na salon widna kuchnia, duży taras, gabinet, łazienka, sypialnia, kotłownia + pralnia, pomieszczenie przygotowane pod saunę, przyłącza pod prysznic, garaż na dwa auta.

Natomiast na poddaszu znajdują się 4 przestronne, widne sypialnie, łazienka i dodatkowo wygospodarowany pokój nad garażem.

Wygodna lokalizacja w pobliżu szkoły, przedszkole gminne, przychodnia, centrum rehabilitacji i sportu Salus, liczne markety spożywcze.

Niewątpliwym atutem są mili sąsiedzi oraz bliskość terenów zielonych, gdzie z łatwością można regenerować się i wypoczywać.
To szansa na ucieczkę od miejskiego zgiełku, ale także wygoda oraz bliskość natury.

Oferta godna uwagi.
Zapraszam na prezentację.

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Renata Ziemiańczyk

Renata Ziemiańczyk

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Retalia Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO), które ma być stosowane od dnia 25 maja 2018 roku, w świetle wymogów przedmiotowego Rozporządzenia, niniejszym informujemy:… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu