Pruszków

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
280 000 PLN
Powierzchnia
38 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
4

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. Osiedle Parkowe przy Parku Potulickich. Kilkaset metrów od przystanku WKD Pruszków, 10 minut pieszo do stacji PKP. Blisko szkoła, przedszkole, sklepy, cała infrastruktura usługowa.

Przed blokiem parking, dookoła tereny spacerowe, orlik, plac zabaw, kawiarnie oraz restauracje. Cicha, spokojna, zielona okolica, a także bezpieczna (obok policja, sąd oraz przychodnia).


Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze 4 piętrowego bloku. Powierzchnia 38 m2 składa się z przedpokoju z szafą w zabudowie, łazienki, widnej kuchni, salonu oraz sypialni. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 3 m2.

Z zewnątrz bloku zrobiona została elewacja (ocieplenie + malowanie), wewnątrz (klatka schodowa wyremontowana w 2018 roku).

Zapraszam do kontaktu.

  • Kierunek okien w pokojach: Wschód
Karol Dachowski

Karol Dachowski

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Retalia Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO), które ma być stosowane od dnia 25 maja 2018 roku, w świetle wymogów przedmiotowego Rozporządzenia, niniejszym informujemy:… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu