Pruszków

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
530 000 PLN
Powierzchnia
61 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

Kanie Helenowskie (powiat Pruszkowski)l leżą 34 min. od Warszawy (kolejką WKD). W pobliżu lasy i dwie stadniny koni.
Mieszkanie zadbane i ciepłe świeżo po remoncie.
Niezwykle klimatyczne mieszkanie usytuowane na poddaszu składa się z: Salonu + garderoby, 1 sypialni, przedpokoju, aneksu kuchennego, łazienki. Mieszkanie o powierzchni 62 m2, po podłodze 77m2 dzięki czemu zyskujemy 15 m2 gratis do dowolnej aranżacji.
Ogrzewanie panelami na podczerwień umieszczonymi na suficie, panele fotowoltaiczne o mocy 5,12kwp (2 lata stare zasady)
Dodatkowo kominek - koza w salonie o mocy 5kw
Woda i kanalizacja miejska.
Możliwość podłączenia gazu na pod licznik.
Do mieszkania przynależy piwnica 6m2 na rowery oraz 340 m2 ogrodu z przodu budynku wraz z dwoma miejscami na samochody na ogrodzonym terenie.
Pełna własność z księgą wieczystą.

Zapraszam do oglądania na żywo

Magdalena Maliszewska

Magdalena Maliszewska

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Retalia Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO), które ma być stosowane od dnia 25 maja 2018 roku, w świetle wymogów przedmiotowego Rozporządzenia, niniejszym informujemy:… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu