Błonie

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
475 000 PLN
Powierzchnia
52,82 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
3

Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie w nowej, kameralnej inwestycji w Błoniu.

Budynek 3 piętrowy, wyposażony jest w windę.

Lokal gotowy do zamieszkania od zaraz.

Składa się z :
salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz garderoby.

Zabudowa kuchenna ze sprzętem AGD (lodówka, płyta indukcyjna, piekarnik, zmywarka i okap ), zabudowa meblowa w garderobie oraz w łazience.

Miejsce w garażu, płatne dodatkowo 35.000 PLN.

Lokal bardzo dobrze doświetlony. Ekspozycja okien na stronę wschodnią.W odległości 200 metrów dostępna pełna infrastruktura, liczne restauracje oraz inne placówki usługowo-handlowe, oświatowe i medyczne.

Zapraszam na prezentację.

Renata Ziemiańczyk

Renata Ziemiańczyk

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Retalia Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO), które ma być stosowane od dnia 25 maja 2018 roku, w świetle wymogów przedmiotowego Rozporządzenia, niniejszym informujemy:… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu