Pruszków

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
318 000 PLN
Powierzchnia
40 m2
Liczba pokoi
2

Mieszkanie dwupokojowe, dwustronne, o powierzchni 40 m2, z oddzielną, widną kuchnią i balkonem.
Znajduje się na wysokim parterze, w 4 piętrowym bloku, na osiedlu B. Prusa.
Mieszkanie zbudowane w latach 90. z cegły. Do mieszkania przynależy piwnica.

Duży pokój - ok. 16,5 m2
Mały pokój - ok. 8,5 m2
Kuchnia - ok. 6 m2
Łazienka - ok. 4 m2
Balkon - ok. 4,5 m2.

Mieszkanie wyposażone jest w system alarmowy Solid Security, jest ciche i położone pośród zieleni. Istnieje możliwość pielęgnowania/zagospodarowywana terenu zielonego położonego przed balkonem.
Nieruchomość jest idealne dla osób chcących jak najszybciej zamieszkać. Po odświeżeniu jest gotowe do wprowadzenia.
Mieszkanie znajduje się w jednej z najlepszych lokalizacji w Pruszkowie. W najbliższej okolicy jest wiele sklepów takich jak Lidl, Biedronka, piekarnia, apteka, Rossmann, cukiernia. Na osiedlu znajdują się dwa przedszkola i dwa żłobki. Tuż obok szkoła podstawowa, przystanek autobusowy i przepiękny park z placem zabaw.
Do PKP/WKD ok 12 minut piechotą.


Zapraszam do oglądania i zakupu.

Monika Dębek

Monika Dębek

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Retalia Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO), które ma być stosowane od dnia 25 maja 2018 roku, w świetle wymogów przedmiotowego Rozporządzenia, niniejszym informujemy:… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu