Milanówek

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
415 000 PLN
Powierzchnia
37,20 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,2m2 zlokalizowane w pobliżu centrum Milanówka.

Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki z prysznicem.

Do mieszkania przynależy piwnica.

Mieszkanie w obecnej chwili przechodzi gruntowny remont obejmujący wymianę wszelkich instalacji, położenie nowych gładzi, pełne wyposażenie kuchni i łazienki. Zakończenie prac remontowych przewidywany jest na początek lipca 2022r.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się sklep spożywczy, do szkoły podstawowej - 5min pieszo, stacja PKP- 5min. Obok bloku znajduje się basen czynny w sezonie letnim oraz orlik.

  • Piwnica: Tak
  • Kierunek okien w pokojach: Południe
Katarzyna Korinth

Katarzyna Korinth

Manager grupy

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Retalia Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO), które ma być stosowane od dnia 25 maja 2018 roku, w świetle wymogów przedmiotowego Rozporządzenia, niniejszym informujemy:… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu