Grodzisk Mazowiecki

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
425 000 PLN
Powierzchnia
32 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
1

Do kupienia przestronna i widna kawalerka z balkonem znajdująca się na wysokim parterze.
Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, w 2022 został wykonany generalny remont, wymieniono wszystkie urządzenia w kuchni i łazience.
Doskonała lokalizacja w centrum Grodziska,niedaleko połączenie z trasą szybkiego ruchu, stacja PKP, przystanek autobusowy tuż pod blokiem, park miejski, w pobliżu wiele sklepów,aptek, gastronomii, Mc donald's itd.
Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 5 metrów kwadratowych.

Zapraszam do oglądania.

  • Liczba balkonów: 1
  • Typ balkonów: Klasyczny
  • Piwnica: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Kierunek okien w pokojach: Wschód
Magdalena Maliszewska

Magdalena Maliszewska

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Retalia Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO), które ma być stosowane od dnia 25 maja 2018 roku, w świetle wymogów przedmiotowego Rozporządzenia, niniejszym informujemy:… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu