Radonice

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
9 100 PLN
Powierzchnia
430 m2
Liczba pokoi
10
Piętro
Parter

Do wynajęcia nieruchomość w otwartej przestrzeni na poziomie zero, o powierzchni 430m2, pomieszczenie jest wysokie i widne. Nadaje się na salę uroczystości rodzinnych, salę zabaw dla dzieci, klub fitness, lub hurtownię.
Z pomieszczenia jest bezpośrednie wyjście na oddzielony od reszty nieruchomości dziedziniec, na którym w otoczeniu zieleni można spędzić miłe chwile.
Plusem jest fakt że z tego pomieszczenia można przejść bezpośrednio do kuchni, wyposażonej we wszystkie niezbędne urządzenia do przygotowania posiłków jak ich produkcji : taboret gazowy, piec konwekcyjny, stoły do produkcji i przygotowań dań. Zaplecze kuchenne oraz dodatkowe pomieszczenia chłodnicze. Powierzchnia kuchenna wynosi ok 100m2.
Jest możliwe oddzielnego wynajęcia pomieszczeń kuchennych od reszty pomieszczeń.

Zapraszam do oglądania na żywo.

  • Odl. od centrum miasta [km]: 5
  • Typ ulicy/drogi: Ruchliwa
  • Komunikacja: Autobus
Renata Ziemiańczyk

Renata Ziemiańczyk

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Retalia Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO), które ma być stosowane od dnia 25 maja 2018 roku, w świetle wymogów przedmiotowego Rozporządzenia, niniejszym informujemy:… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu