Błonie

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 690 000 PLN
Powierzchnia
350 m2

Do sprzedania nieruchomość składająca się z hali i domu wolnostojącego położonej w mieście Błonie, 39 km od Warszawy, 4 km od węzła Tłuste/Grodzisk Maz.
Hala znajduje się na działce 3200 m2, jako B1 Tereny Wielofunkcyjne, z przeznaczeniem m.in. pod zabudowę produkcyjną, składy i magazyny. Na terenie działa kilka zakładów produkcyjnych.
Ze względu na przeznaczenie terenu oraz sąsiedztwo, możliwość prowadzenia produkcji oraz działalności uznawanych za nieuciążliwe.
Hala ma ok. 150 m2 oraz ok. 30 m2 powierzchni socjalno-biurowych, są 2 wejścia.

Dom wolnostojący:
W domu na parterze znajduje się przedpokój, kuchnia, salon z jadalnią, pokój, pokój z oddzielną łazienką,
Na piętrze mamy: sypialnię, łazienkę, pokój z możliwością zrobienia kuchni z wyspą. Nadaje się na biuro lub pod wynajem.

Hala nieogrzewana z wieloma miejscami parkingowymi.

Zapraszam do kontaktu i prezentację.

  • Alarm: Tak
  • Zaplecze socjalne: Tak
  • Piwnica: Tak
Bożena Dylewska

Bożena Dylewska

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Retalia Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO), które ma być stosowane od dnia 25 maja 2018 roku, w świetle wymogów przedmiotowego Rozporządzenia, niniejszym informujemy:… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu