Mroków

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 200 000 PLN
Powierzchnia
8 800 m2

Do sprzedaży działka budowlana, położona w Mrokowie. W planie zagospodarowania oznaczona symbolem MN/U - tereny zabudowy mieszkaniowo-usługowej.

Przeznaczenie podstawowe zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i bliźniacza możliwość (4lokali). Maksymalny procent zabudowy - 50%, maksymalna wysokość zabudowy, 12,0 m i nie więcej niż 3 kondygnacje.

Media: prąd i bezpośrednio przy działce, w drodze gminnej, wodociąg i kanalizacja, gaz. W bliskiej okolicy szkoły, przedszkola, boiska sportowe, przychodnia, apteka, sklepy.

Doskonała komunikacja do Warszawy, ok. 25 km, al. krakowską.

Zachęcam do oglądania.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Wysokość zabudowy: 12
  • Liczba możliwych kondygnacji: 3
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Adam Noga

Adam Noga

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Retalia Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO), które ma być stosowane od dnia 25 maja 2018 roku, w świetle wymogów przedmiotowego Rozporządzenia, niniejszym informujemy:… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu