Pruszków

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
800 000 PLN
Powierzchnia
721 m2

Na sprzedaż działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Teren zabudowy jednorodzinnej lub usługowej. Budynki wolnostojące lub budynki w zabudowie bliźniaczej.

500 metrów do stacji PKP Pruszków. Działka mająca do drogi publicznej, asfaltowej z oświetleniem miejskim. Kanalizacja, woda oraz gaz bezpośrednio na działce, prąd w ulicy.

Kształt prostokąta o wymiarach 34 m szerokości i 20 m długości. Teren równy oraz suchy.

Zapraszam do kontaktu.

  • Ogrodzenie: Siatka
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Wysokość zabudowy: 15
  • Liczba możliwych kondygnacji: 3
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Droga dojazdowa: Kostka brukowa
Karol Dachowski

Karol Dachowski

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Retalia Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO), które ma być stosowane od dnia 25 maja 2018 roku, w świetle wymogów przedmiotowego Rozporządzenia, niniejszym informujemy:… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu