Grodzisk Mazowiecki

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 900 000 PLN
Powierzchnia
53 328 m2

Oferuję do kupienia zadbaną działkę pod inwestycję z trzema przepływowymi stawami rybnymi i wyspą. Całość zasilana bardzo czystą wodą z rzeki Mrowny. Całkowita powierzchnia 5.3328 ha.
W przyległej ulicy są: kanalizacja bytowo-gospodarcza i sieć gazowa, energetyczna i wodna.

W ostatnim okresie dwa stawy zostały całkowicie zrekultywowane – usunięto całość mułu i zanieczyszczeń dennych, umocniono groble i wały, a także naprawiono śluzy pomiędzy poszczególnymi stawami i rzeką Mrowną. Ponadto zostały wyrównane i utwardzone grysem ścieżki, usunięto większość uschniętych drzew, zachowując całość cennego drzewostanu. Na środku największego stawu znajduje się zadrzewiona wysepka.

W przeszłości teren ten stanowił kąpielisko i miejsce rodzinnego wypoczynku, po stawach pływano kajakami, łódkami i rowerami wodnymi.
Tego rodzaju wykorzystanie nieruchomości przewidziane jest w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego gminy Grodzisk Mazowiecki. Dopuszczalna jest również zabudowa powiązana z realizacją powyższej funkcji rekreacyjnej, gastronomicznej.
W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się dworek rodziny Chełmońskich wraz z terenem parkowym.

Działka znajduje się w odległości ok. 30 km od Warszawy, w widłach “Trasy katowickiej" i autostrady A-2.

Uregulowany status prawny. Posiada księgę wieczystą.

Zapraszam do oglądania i zakupu, gdyż cena jest bardzo atrakcyjna, a wachlarz możliwości zagospodarowania terenu ogromny.

  • Aranżacja działki: Staw, Drzewa
  • Ogrodzenie: Mieszane
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny usług
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Mariusz Chadaj

Mariusz Chadaj

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Retalia Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO), które ma być stosowane od dnia 25 maja 2018 roku, w świetle wymogów przedmiotowego Rozporządzenia, niniejszym informujemy:… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu