Warszawa, Ursus

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 050 000 PLN
Powierzchnia
1 750 m2

Do sprzedaży atrakcyjna działka budowlana położona na granicy Włoch i Ursusa, tuż przy Alejach Jerozolimskich, niedaleko węzła komunikacyjnego Południowej Obwodnicy Warszawy .
Na działce możliwość zabudowy mieszkaniowej (możliwość wystąpienia o Warunki Zabudowy, ok 2.200 m2 PUM-u), jednorodzinnej, biurowej lub usługowo-magazynowej. Działka ogrodzona, w kształcie prostokąta o bokach 51m (długość) x 34m (szerokość).
Ulica asfaltowa, media doprowadzone do działki, tj. woda, prąd i gaz. Ulica w trakcie poszerzania i budowy kanalizacji (planowany termin zakończenia prac do końca grudnia 2021 r.).
Doskonała lokalizacja, w najbliższej okolicy Centrum Handlowe Skorosze, przedszkola, liczne sklepy, McDonald's, kolej dojazdowa WKD, komunikacja miejska, węzeł drogowy na Północną oraz Południową Obwodnicę Warszawy.

Cena do negocjacji, codziennie możliwość obejrzenia działki.

Monika Dębek

Monika Dębek

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Retalia Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO), które ma być stosowane od dnia 25 maja 2018 roku, w świetle wymogów przedmiotowego Rozporządzenia, niniejszym informujemy:… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu