Prażmów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
259 000 PLN
Powierzchnia
1 395 m2

Sprzedam leśną działkę budowlaną Krupia Wólka o powierzchni 1395 m2. położoną w gminie Prażmów.

Działka znajduje się przy granicy z Ustanowem, kilka minut samochodem od Zalesia Górnego.

PKP Ustanówek- 2,2 km (4 min)

Piaseczno- 12 km (20 min)

Warszawa Centrum- 31 km (50 min)

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Gminy Prażmów – części Ustanów, Krupia Wólka, Jeziórko – etap I nieruchomość znajduje się na obszarze oznaczonym symbolem 2MN/ZL - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej na działkach z zielenią o charakterze leśnym. Działki położone są w obszarze chronionego krajobrazu i otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego.

Na działce znajduje się starodrzew, m.in. sosny oraz brzozy.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Wysokość zabudowy: 2
  • Liczba możliwych kondygnacji: 2
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Retalia Sp. z o.o.

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Retalia Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO), które ma być stosowane od dnia 25 maja 2018 roku, w świetle wymogów przedmiotowego Rozporządzenia, niniejszym informujemy:… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu