Odrano-Wola

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
375 000 PLN
Powierzchnia
1 380 m2

Na sprzedaż działka budowlana- usługowa w Odrano-Woli ,na granicy z Grodziskiem Mazowieckim, 1374m2,z planem zagospodarowania przestrzennego i mediami. Działka położona w spokojnej okolicy, przy asfaltowej drodze. Nieruchomość położona jest 800 metrów od stacji WKD, w pobliżu są stawy Walczewskiego, place zabaw, niedaleko znajduje się lokalny targ .Działka nadaje się pod zabudowę jednorodzinną, jak również dwulokalową.
Zapraszam do kontaktu

  • Ogrodzenie: Siatka
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Anna Emeschajmer

Anna Emeschajmer

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Retalia Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO), które ma być stosowane od dnia 25 maja 2018 roku, w świetle wymogów przedmiotowego Rozporządzenia, niniejszym informujemy:… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu