Zalesie

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
200 000 PLN
Powierzchnia
1 300 m2

W naszej ofercie mamy działkę na sprzedaż we wsi Zalesie gm. Żabie Wola, powiat grodziski. Jeżeli szukasz spokoju, ciszy a jednocześnie szybkiego dojazdu bez korków do Warszawy to miejsce jest dla Ciebie .Lokalizacja jest świetnie skomunikowana z Warszawą.
Do drogi lokalnej wzdłuż trasy szybkiego ruchu S8, prowadzącej do wjazdu w Siestrzani 1,2km, skąd do Warszawy 30 km, do wjazdu na obwodnicę Grodziska (planowane oddanie 12.2022r) w kierunku autostrady A2 - 9km.
Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i bliźniaczej.
Media: w drodze woda, prąd .
W odległości około 1,5km sklepy, szkoła podstawowa, przedszkole w Grodzisku wszystkie udogodnienia, szkoły, parki, szpital, CH, sklepy, targ, obiekty sportowe. W pobliskich Książenicach Akademia Piłkarska Legii Warszawa.

Zapraszam do kontaktu.

  • Aranżacja działki: Drzewa
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Monika Dębek

Monika Dębek

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Retalia Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO), które ma być stosowane od dnia 25 maja 2018 roku, w świetle wymogów przedmiotowego Rozporządzenia, niniejszym informujemy:… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu