Błonie

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
240 000 PLN
Powierzchnia
1 200 m2

Na sprzedaż działka w Bolesławcu objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne (dopuszczalna zabudowa dwurodzinnego domu).

900 metrów do PKP Boża Wola, blisko szkoła, sklepy, plac zabaw.

1200 m 2 kształt prostokąta o wymiarach 30 metrów szerokości i 40 metrów długości. Teren równy oraz suchy. Wszystkie media w drodze gminnej, utwardzonej. Dookoła niska zabudowa, cicha i spokojna okolica.

Na chwilę obecną dostępnych jest 12 działek obok siebie.

Zapraszam do kontaktu.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Karol Dachowski

Karol Dachowski

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Retalia Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO), które ma być stosowane od dnia 25 maja 2018 roku, w świetle wymogów przedmiotowego Rozporządzenia, niniejszym informujemy:… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu