Strzeniówka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 838 000 PLN
Powierzchnia
300 m2
Liczba pokoi
5

Do kupienia dom 200m2 z dużym ogrodem na działce o powierzchni 4.400m2 w miejscowości Strzeniówka.
Rozkład pomieszczeń:
Parter: kuchnia z jadalnią ,duży salon wyposażony w efektowny kominek, pokój, łazienka oraz holl
Piętro: 3 pokoje oraz łazienka.
Budynek w bardzo dobrym stanie,gotowy do zamieszkania.
Na działce znajduje się wolnostojący garaż oraz budynek gospodarczy, w którym można prowadzić działalność, podjazd z kostki z możliwością parkowania samochodów.
Na całej powierzchni ogrodu zainstalowany jest system nawadniający kropelkowy oraz deszczownia Rośnie wiele drzew. Na działce jest również staw o pow. 300m2.

W pobliżu przystanek autobusowy, sklep ogólnospożywczy.

Zapraszam do kontaktu.

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Renata Ziemiańczyk

Renata Ziemiańczyk

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Retalia Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO), które ma być stosowane od dnia 25 maja 2018 roku, w świetle wymogów przedmiotowego Rozporządzenia, niniejszym informujemy:… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu