Michałowice

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 975 000 PLN
Powierzchnia
191 m2
Liczba pokoi
6

Przedmiotem sprzedaży jest komfortowy dom, wykończony w stylu skandynawskim w podwarszawskich Michałowicach.

Całość wykonana z materiałów najwyższej jakości.

Na parterze znajduje się kuchnia, otwarta na salon z wyjściem na taras, gabinet, łazienka, garaż oraz pomieszczenie gospodarcze.

Półpiętro to duża sypialnia z garderobą z możliwością przearanżowania według własnych potrzeb na domową siłownię, biuro itp.

Na piętrze znajdują się 4 sypialnie (jedna z garderobą) oraz łazienka z wanną.

Dom posiada własne ujęcie wody.
Ogrzewanie - gazowe, dół i łazienka ogrzewanie podłogowa, góra grzejniki. Piec można sterować z poziomu telefonu (karta SIM).

W domu jest także system centralnego odkurzania.

Bezpieczeństwo gwarantuje system alarmowy (3 obiegi) z podłączeniem do centrali Juwentus oraz system monitoringu kamer HD (zewnętrzna część domu), z możliwością podglądania kamer z poziomu telefonu.

Dom posiada rękojmie dewelopera.


Komfortowy dojazd do centrum stolicy, 1800 metrów do stacji kolejki WKD.
Do najbliższego sklepu 1000 metrów, do szkoły, przedszkola, przychodni zdrowia około 1600 metrów.

Oferta godna uwagi.
Zapraszam na prezentację.

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Renata Ziemiańczyk

Renata Ziemiańczyk

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Retalia Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO), które ma być stosowane od dnia 25 maja 2018 roku, w świetle wymogów przedmiotowego Rozporządzenia, niniejszym informujemy:… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu