Żółwin

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 290 000 PLN
Powierzchnia
160 m2
Liczba pokoi
6

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący o powierzchni 160 m2, działka 1000 m2 w Żółwinie.

Budynek na parterze składa się z kuchni otwartej na salon z kominkiem, łazienki, WC, spiżarni, trzech sypialni, kotłowni oraz garażu.

Na poddaszu, które wymaga wykończenia, znajduje się kuchnia, łazienka, salon oraz sypialnia z możliwością własnej aranżacji.

Materiał budowy: beton komórkowy, dach: blacha. Ogrzewanie gazowe.

Dostępne Media: woda, szambo, prąd, gaz.

Urocza okolica, niebywale zielona, spokojna. Do kolejki WKD Podkowa Leśna Główna wynosi 3,5 km, przystanek autobusowy 500 m.
Szkoła podstawowa w odległości 1200 metrów.

Zapraszam na prezentację.

  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Renata Ziemiańczyk

Renata Ziemiańczyk

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Retalia Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO), które ma być stosowane od dnia 25 maja 2018 roku, w świetle wymogów przedmiotowego Rozporządzenia, niniejszym informujemy:… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu