Adamowizna

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
750 000 PLN
Powierzchnia
138 m2
Liczba pokoi
5

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 138 m w stanie deweloperskim na kameralnej działce o powierzchni 550 m2 w Adamowiznie.

Odbiór lokalu: kwiecień 2022 r.

W skład domu wchodzi:
Parter:
-Wiatrołap
-Pomieszczenie gospodarcze
-Salon
-Kuchnia
-WC

Piętro:
-Korytarz
-Pokój
-Pokój
-Pokój
-Sypialnia
-Łazienka

Prace w obecnym czasie są w trakcie realizacji montażu ogrodzenia między działkami oraz lokalami a także bramy wjazdowej i furtki między lokalami a także montaż kotła CO.

Dom jest położony nieopodal lasu, w cichym miejscu, pełnym terenów spacerowych, z doskonałym połączeniem z Grodziskiem Mazowieckim i trasą S8.

Zapraszam do kontaktu

  • Materiał: Pustak
  • Dach: Blachodachówka
  • Typ okien: PCV, PCV
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Gaz: Tak
  • Prąd: Tak
  • Rodzaj kanalizacji: Szambo
Anna Emeschajmer

Anna Emeschajmer

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Retalia Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO), które ma być stosowane od dnia 25 maja 2018 roku, w świetle wymogów przedmiotowego Rozporządzenia, niniejszym informujemy:… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu