Stara Wieś

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
200 000 PLN

Wystawiona na sprzedaż urokliwa działka budowlana o powierzchni 1482m2 w Starej Wsi obok Nadarzyna - to miejsce z myślą o najbardziej wymagających klientach, dla których sąsiedztwo licznych terenów zielonych, cisza i lokalny klimat będą zapewnieniem, iż wybrali Państwo najlepsze miejsce dla siebie i swoich bliskich.
Wymiary działki wynoszą: szerokość - 28; długość - 46,43 - 58,49m. W okolicy nowa zabudowa jednorodzinna. W działce prąd.
Do wykupienia udziały w drodze dojazdowej.

Zapraszam do kontaktu i prezentacji.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Zabudowa mieszkalna
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Małgorzata Czupik

Małgorzata Czupik

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Retalia Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO), które ma być stosowane od dnia 25 maja 2018 roku, w świetle wymogów przedmiotowego Rozporządzenia, niniejszym informujemy:… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu